ul.Owczarska 4
01-351 Warszawa792 238 852792 437 141

Zajmiemy się Twoim samochodem

Specjalnością serwisu jest mechanika pojazdowa i elektromechanika, ale zapewniamy również szereg innych usług, w tym naprawę i serwis klimatyzacji samochodowej.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów. Uzyskujemy to dzięki połączeniu dwóch podstawowych elementów. Pierwszym z nich jest profesjonalna naprawa samochodów z użyciem markowych części, drugim atrakcyjne ceny. W ten sposób - godząc doskonałą jakość oraz optymalne koszta - zdobyliśmy uznanie licznych Użytkowników czterech kół.

Jesteśmy profesjonalnie działającą firmą, o wysokim standardzie jakości. Wszelkie naprawy konsultowane są z naszymi Klientami. Jedna z naszych głównych zasad, to przejrzystość działania. Naprawa samochodu, już nie musi rujnować domowego budżetu, a samochód nie stoi bezużytecznie pod domem, czekając na naprawę.

Działając profesjonalnie, zawsze naprawiamy auto solidnie aby na czas było gotowe do odbioru. Uważamy, że najlepszą rekomendację uzyskujemy od naszych zadowolonych Klientów, którzy polecają nasz serwis swoim znajomym.

Żadna praca nie jest wykonywana bez wiedzy Klienta w zakresie koniecznych czynności i kosztów.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.